לרנר- פלד הוא משרד אדריכלות ועיצוב רב תחומי העוסק בתחומי הבניה הפרטית והמסחרית,מבני ציבור וחינוך,

משרדים וייעוץ נדל"ן לרוכשים ולמשקיעים.

אנו רואים באדריכלות בראש ובראשונה כעשייה עבור אנשים ושמים לנו למטרה להביא ערך מוסף לכל חלל אותו אנו יוצרים:

הבתים שאנו מתכננים מעצימים את חווית הלכידות המשפחתית.
מבני החינוך שאותם אנו מתכננים שמים את הילד במרכז ומתחשבים בנקודת המבט שלו ובצרכיו הייחודיים.
מבני הציבור והמסחר שלנו מתחשבים בבוגרים ובילדים כאחד, מכבדים אותם, ומדגישים עבורם את חווית המשתמש.

הכירו אותנו

באמתחתנו ניסיון מצטבר של למעלה מ-17 שנים, מתוכן 7 שנים של עבודה משותפת

לילך פלד, אדריכלית

לילך פלד

אדריכלית רשומה ורשויה. בוגרת תואר ראשון (B.arch) באדריכלות, אוניברסיטת ת"א 2008.

בעלת ניסיון של למעלה מ-9 שנים שבמהלכן עבדה במשרדים מובילים בארץ (אילן צבי אדריכלים, אבירם אדריכלים, איל נחמיאס אדריכלים ומתכנני ערים) ולקחה חלק בפרוייקטים פרטיים וציבוריים.

לילך בחרה להתמחות בתחום החינוך והתכנון עבור ילדים וצברה ניסיון רב בתכנון המותאם למשתמשים עם צרכים ייחודיים ועמידה בדרישות רישוי ובטיחות מחמירות בתחום החינוך.

 

 

 

 

 

"We keep moving forward, opening new doors, and doing new things because we're curios and curiosity keeps leading us down new paths"

 

Walt Disney

טל לרנר, אדריכלית

טל לרנר

אדריכלית רשומה ורשויה. בוגרת תואר ראשון ((B.arch בהצטיינות) באדריכלות ובינוי ערים, טכניון ישראל, 2000 ותואר שני באדריכלות (M.arch בהצטיינות) University Of Houston, Texas  ארה"ב 2004.

טל מביאה עמה ניסיון של למעלה מ-17 שנים בתחום האדריכלות, שבמהלכן תכננה וניהלה פרויקטים אדריכליים בארץ ובחו"ל במשרדים מובילים בתחום-  , Leslie Elkins Architecture, Lawrence Group Architects. אבירם אדריכלים, שוורץ בסנוסוף אדריכלים, ברוך-סולומון אדריכלות ובינוי ערים. ניסיונה הרב בתכנון פרויקטים בחו"ל מקנה לטל גישת עבודה ייחודית המדגישה את העשייה האדריכלית במובן הרחב ביותר, תוך שילוב שיטות תכנון ובנייה מגוונות ומתקדמות ויישום כלים שרכשה במהלך עבודתה בארה"ב.

בעיניי תמונה של אדריכלות מוצלחת תהייה תמונה של האנשים וההתרחשות אשר בתוכה.  אני מוקירה את ההזדמנות לבחון דברים בכל פעם מחדש ונהנת מהמסע המיוחד של כל פרויקט והאפשרות להשפיע באופן הישיר ביותר על הסביבה וכפועל יוצא על האנשים שחיים בה.

"Space has always been the spiritual dimension of architecture. It is not the physical statement of the structure so much as what it contains that moves us"

Arthur Erickson

הייחודיות שלנו:

אדריכלות ועיצוב עבור ילדים (ולילדים בליבם…) הוא תחום ההתמחות שלנו וכל עשייה בו נעשת בהנאה ואהבה גדולה.

הקמנו את המשרד מתוך ההבנה שילדים חווים את החלל אחרת לגמרי מאיתנו המבוגרים ולכן חשוב לנו שהאדריכלות בבסיסה, תייצר עבורם סביבה מעוררת השראה ומעודדת סקרנות בשילוב עם צורניות וצבעוניות מלאי שמחה.

גדלנו, טיילנו, עבדנו ואפילו גידלנו ילדים במקומות שונים בעולם ואלו מהווים מקור השראה לעבודתנו.

למדנו ואנחנו ממשיכים ללמוד כל הזמן על ההיבטים ההתפתחותיים, הפסיכולוגיים והפדגוגיים בתהליך התכנון עבור ילדים.

פילוסופיית התכנון שלנו:

USER EXPERIENCE

עיצוב לחוויית שימוש מיטבית. בתכנון האדריכלי שלנו אנו שמים דגש מיוחד על יצירת חוויה שבה המשתמש פועל בחלל ובוחר בטבעיות ובנוחות כיצד להשתמש בו.  חשוב לנו שעיצוב החלל יאפשר קרבה ומפגש בלתי-אמצעי בין הנוכחים (משפחה, מפגש חינוכי, ציבורי, מקצועי או מסחרי).

LOCALITY

עיצוב מותאם למקום, לזמן ולחומר. התכנון שלנו ניזון ומתגבש מתוך המקום שבו הוא מתרחש: התאמה לאתר ולנוף העירוני והטבעי שבו ממוקם המבנה, לחומרים נגישים, לקהל המשתמשים המקומי, לסביבה האקלימית הייחודית ולמפגש עם החומרים והתרבות המקומיים.

 

INTEGRATED DESIGN

תכנון הוא תהליך מורכב. לכן אנו מאמינים בעבודת צוות שבה מעורבים כל בעלי העניין בפרויקט (יזמים, מתכננים, קבלני ביצוע ומשתמשים), מתוך מטרה ליצור את התכנון האדריכלי הטוב ביותר שיאפשר ביצוע חסכוני ויעיל ושימוש פונקציונאלי ומתאים לדיירים ולמשתמשים.

DESIGN IN PROGRESS

העשייה התכנונית מאפשרת תהליך מתמשך ומתפתח. היא נותנת במה לעתיד במקום לקבע מצב סופי. כך למשל מתייחס התכנון לשילוב של גילאים, ריבוי פרוגרמות ושלביות, היענות לצרכים משתנים, מתן מרחב לצמיחה והשפעה של המשתמש.